KOMFORT NA SZCZYCIE WZGÓRZA

Spa Hotel Splendor**** to ekskluzywny obiekt usytuowany na 3 hektarowej działce na szczycie wzgórza z panoramą na Rzeszów.

Lokalizacja u progu Bieszczad zapewnia malowniczy krajobraz i bliskość natury, co czyni hotel wspaniałym miejscem wypoczynku dla rodzin z dziećmi.

Pobyt uatrakcyjni relaks na basenie, w czterech saunach, zabiegi w Klinice Urody oraz szeroki wachlarz atrakcji dodatkowych.

Kompleksowość obiektu czyni go idealną bazą konferencyjno-szkoleniową. Hotel zapewnia 76 miejsc noclegowych. Obiekt w pełni dostosowany jest do pobytu Gości niepełnosprawnych. Dużym atutem jest bliska lokalizacja lotniska Jasionka.
Niewiele miejsc w regionie może poszczycić się tak luksusowym standardem.

POKOJE

Wyjątkowy klimat hotelu tworzą kolonialne meble z litego drzewa akacjowego i naturalny kamień. Dla zwiększenia komfortu wypoczynku naszych Gości każdy pokój posiada balkon z pięknym widokiem na okolice Rzeszowa.

ZOBACZ POKOJE

BIZNES

SPA Hotel Splendor**** stanowi także idealne miejsce pobytu oraz organizacji firmowych spotkań integracyjnych, konferencji czy szkoleń.
Sale konferencyjne spełniają najwyższe standardy, wyposażone są w nowoczesny sprzęt multimedialny. Układ sal dostosowywany jest indywidualnie do potrzeb Klienta.

ZOBACZ REKOMENDACJE

SPA

ZOBACZ

HOTEL PRZYJAZNY
DZIECIOM

ZOBACZ

Dlaczego warto odwiedzić nasz hotel?

ATRAKCJE

ATRAKCJE HOTELOWE

SPA, Medi SPA, Strefa Wellness (basen, sauny, grota schładzania) itp...

Więcej >

ATRAKCJE DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH

Kulinarna integracja, wieczory tematyczne, warsztaty, atrakcje na świeżym powietrzu...

Więcej >

ATRAKCJE TURYSTYCZNE REGIONU

Atrakcje regionalne: Rzeszów, Krosno, Pogórze Dynowskie, Łańcut, Bieszczady...

Więcej >

Zapraszamy serdecznie wszystkich do SPA Hotelu Splendor****.