Masaże

Masaż klasyczny całego ciała

Cena – 140 zł

Masaż klasyczny pleców i obręczy barkowej

Cena – 90 zł

Drenaż limfatyczny za pomocą urządzenia Presor

Cena - 70 zł

Masaż relaksacyjny

Cena – 120 zł

Masaż antystresowy dla mężczyzn

Cena – 100 zł

 

Masaż wychodzący naprzeciw oczekiwaniom mężczyzn zestresowanych i przemęczonych codziennym trybem życia, a także po wysiłkach fizycznych i treningach sportowych. Wprowadza w stan głębokiego relaksu i pozwala uwolnić nagromadzony stres. Doskonale likwiduje wszelkie napięcia i bóle mięśni, poprawia elastyczność i jędrność skóry, regeneruje siły i wpływa energetyzująco na cały organizm. Jest to masaż koncentrujący się na strategicznych miejscach kumulowania się stresu i bólu czyli plecach, okolicy barkowej i karku. Łączy w sobie manualne techniki rozluźniania i masaż uciskowy z wykorzystaniem stempli kamiennych i pałeczek do masażu.

Masaż modelujący

Cena – 140 zł

 

Energiczny masaż manualny połączony z masażem bańką chińską polegający na masowaniu wybranych partii ciała (brzuch, uda, pośladki, ramiona), okrężnymi ruchami zassaną gumową bańką. Działa odchudzająco, uelastyczniająco i ujędrniająco. Masaż ten posiada również wyjątkowe działanie lecznicze oraz znakomicie usuwa wszelkie blokady energetyczne. Podczas zabiegu wykorzystuje się naturalne olejki wzbogacone w witaminy i kompleks antycellulitowy, dzięki którym łatwiej spalana jest tkanka tłuszczowa. Polecany jest przy szybkim spadku wagi w okresie poporodowym, jak również przy siedzącym trybie pracy.

Masaż wyszczuplający

Cena – 140 zł

 

Jest to masaż silnie pobudzający, drenujący, na partie ciała szczególnie narażone na odkładanie się tkanki tłuszczowej. Polega na intensywnym, ręcznym rozbijaniu tkanki tłuszczowej w okolicach ud, pośladków i brzucha. Pomaga w odprowadzaniu toksyn z organizmu. Redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej i cellulitu. Podczas zabiegu wykorzystuje się olejek wyszczuplający oraz serum z kompleksem antycellulitowym.

Masaże SPA

Głównymi składnikami linii są kardamon, cynamon, szafran i wanilia - najdroższe i najbardziej wartościowe przyprawy świata. Ich dobroczynne właściwości oraz oryginalny sposób przeprowadzenia masażu przenoszą klienta w świat pełen przyjemności i dobrego samopoczucia. Dla wytworzenia stanu pełnego odprężenia podczas masaży wykorzystywane są egzotyczne akcesoria: stemple z przyprawami, kamień, muszle, pióra, pałeczki z rogu bawołego.

 

Masaż aromatyczny "Kojący Raj"

Cena - 200 zł

 

Rytuał wykorzystujący stemple z przyprawami do masażu ciała i stemple z ryżem do masażu twarzy.

Masaż antystresowy świecą „Blask morza”

Cena - 200 zł

 

Rytuał z użyciem ciepłych kamieni i autorskim masażem wykorzystującym wyjątkowe zestawienie wosków roślinnych.

Masaż ayurveda – abhyanga

Cena - 260 zł

 

Indyjski masaż całego ciała, połączony z wyjątkowym masażem głowy i twarzy przy wykorzystaniu ciepłego oleju.

Hammam by Splendor

Cena - 250 zł

 

Rytuał oparty na tradycyjnej tureckiej metodzie pielęgnacji ciała. Dogłębnie oczyszcza,wygładza i ujędrnia skórę. Zabieg rozpoczyna się rozgrzaniem ciała w saunie fińskiej. Następnie na marmurowym podgrzewanym stole wykonywany jest peeling całego ciała rękawica Kessa na mydle z czarnych oliwek. Wmasowana delikatna piana wspomaga usuwanie zrogowaciałego naskórka oraz odpręża i koi zmysły. Ceremonia kończy się masażem relaksacyjnym całego ciała z użyciem oleju sezamowego oraz odpoczynkiem w tepidarium z filiżanką zielonej herbaty.