MudoterapiaZabieg dla ociężałych nóg

Cena – 160 zł

 

Zabieg ma na celu polepszenie mikrokrążenia krwi i usunięcie płynów, które są główną przyczyną pojawienia efektu “ociężałych nóg”, poprzez wmasowanie serum ruchami drenażu limfatycznego. Zastosowanie peelingu złuszcza martwy naskórek oraz okład termoaktywny wpływa na poprawę struktury skóry. Mentol wywołuje uczucie świeżości, przynosząc natychmiastową ulgę.

 


Zabieg borowinowy z użyciem światła infra-red w kapsule Spa

Cena – 135 zł

 

Zabieg ukierunkowany jest na intensywną detoksykację organizmu, odnowę skóry i regenerację sił witalnych. Ponadto borowina posiada właściwości bakteriobójcze i mineralizujące, działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. W zabiegu tym wykorzystana jest kapsuła Spa z sauną infra-red, która wywołuje głębokie rozgrzanie tkanek, dzięki czemu kwasy organiczne i sole zawarte w borowinie dają spektakularny efekt. Zabieg łączy w sobie elementy terapeutyczne oraz relaksacyjne. Zastosowana w kapsule Spa koloroterapia, aromaterapia oraz masaż wibracyjny pozwalają na wyjątkowe odprężenie. .

 


Zawijanie borowinowe z peelingiem

Cena – 140 zł

 

Celem zabiegu jest odtrucie i witalizacja organizmu. Borowina charakteryzuje się małym przewodnictwem cieplnym, co umożliwia efekt silnego, głębokiego i równomiernego podgrzania części ciała poddanych zabiegowi. Dzięki zawartym w borowinie kwasom organicznym i solom, zabieg prowadzi do detoksykacji organizmu, mineralizacji i witalizacji, zmniejsza stany zapalne, eliminuje dolegliwości bólowe oraz działa silnie bakteriostatycznie i bakteriobójczo. Borowina posiada również właściwości kosmetyczne – uaktywnia eliminację cellulitu i tkanki tłuszczowej, powoduje ujędrnienie ciała, działa regenerująco i odżywczo na skórę. Zabieg rozpoczyna się peelingiem całego ciała, następnie nakładany jest okład termy borowinowej  i ciało owijane jest folią.

 


Zawijanie borowinowe

Całego ciała - Cena – 70 zł

Określonej partii - Cena – 40 zł

 


Przeciwwskazania do zabiegów:

- Czynna postać zapalna stawów

- Reumatoidalne zapalenie stawów w fazie ostrej

- Zapalenie w obrębie tkanek miękkich

- Niewydolność krążenia

- Niewydolność oddechowa

- Choroba nowotworowa

- Miażdżyca tętnic

- Ciąża i miesiączka u kobiet

- Przerwana ciągłość skóry

- Dermatozy

- Gorączka