W hotelu znajdują się dwie restauracje, sala bankietowa, bar i kawiarnia oraz letni taras widokowy. Na terenie obiektu znajduje się altana biesiadna z grillem, miejsce na ognisko oraz „zielony amfiteatr”.

W restauracji odnajdą Państwo wyszukane smaki kuchni sous vide z elementami kuchni molekularnej. Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, regionalnych produktów. Uzupełnieniem nowoczesnych i zdrowych dań są własne wyroby z hotelowej wędzarni, piekarni i cukierni.

Smakując danie można delektować się winem dobranym przez sommeliera.

                                

Cafe Cappuccino: jest to doskonałe miejsce na chwilę relaksu po wyczerpującym dniu, jak również na wypicie zielonej herbaty przed zabiegiem pielęgnacyjnym. Na wygodnych kanapach nie tylko można delektować się wyśmienitą kawą, ale również szeroką gamą deserów, świeżo wyciskanych soków oraz ciast wypiekanych w hotelowej cukierni.

Stoliki kawiarni są również rozmieszczone na dwóch zewnętrznych tarasach. Pierwszy, to taras, z którego można podziwiać widok na panoramę Rzeszowa i okolic. Drugi natomiast to wyjątkowe i intymne miejsce na wieczorne, kameralne spotkania.

Sala bankietowa: Jest to idealne miejsce do organizacji uroczystych imprez okazjonalnych, biznesowych oraz innych ważnych uroczystości. W zależności od ustawienia stołów pozwoli przyjąć 150 osób. Klimat Sali tworzy nastrojowe oświetlenie, a uzupełnieniem tego klimatu jest obsługa, która ujmie Państwa życzliwością i profesjonalizmem. Szczególną atmosferę oraz przytulność tworzy podświetlana dekoracja ze szkła ornamentowego.

NASZE WYROBY

Aby zadowolić naszych klientów, w hotelowej piekarni codziennie wypiekane jest świeże pieczywo. Hotel posiada także własną wędzarnię, w której kucharze przygotowują aromatyczne mięsa.

KIERMASZ

PRZYJĘCIA OKOLICZNOŚCIOWE

Przyjęcia okolicznościowe: W hotelowych salach bankietowych organizowane są wesela, chrzciny, komunie, jubileusze i inne imprezy. Dysponując 3 hektarową działką hotel słynie z organizacji przyjęć plenerowych.